Zralá žena také může být krásná – jakou obuv by si měla vybrat, aby se cítila módně a pohodlně?

Zralá žena také může být krásná – jakou obuv by si měla vybrat, aby se cítila módně a pohodlně?

Jaro i léto jsou takové roční období, ve kterých hledáme hlavně pohodlnost. Vysoké teploty způsobují, že nám naše tělo velice často odmítá sloužit. Není tedy nic divného na tom, že zralé ženy hledají hlavně řešení, které jim umožní pohodlně fungovat v úpalové dny. Znamená to ale že nemohou vypadat smyslně a elegantně? Samozřejmě že ne. Dnes vás o tom přesvědčíme. Povykládáme Vám něco málo o botách, které se osvědčily u zralých žen. Jestli Vás zajímá co máme na srdci, pokračujte v četbě.

Na první místě je komfort

Každá žena dokonce i ta mladší hledá v létě boty, které budou nejen vypadat krásně na noze, ale hlavně jí dají komfort při chůzi. V horkých dnech jsou nohy velice náchylné na otoky a puchýře. No a co více, často se odpoledne stanou natolik těžké, že nemáme sílu je zvednout nahoru. Když vezmeme pod úvahu množství nachozených kilometrů a typ vykonávané práce, je vhodné se zaměřit na módní dámské sandály, které budou pohodlné pro unavené nohy, ale také splní ozdobnou funkci.

Žabky místo sandálů

Některé dámy ve snaze o návrat do mladistvých let vybírají místo sandálů žabky na podpatku. Díky nim se zcela jistě stanou elegantními dámami, které mohou cokoliv. Není na tom nic divného. Ještě několik let nazpět, když byly naše mámy mladé, kralovali v módě žabky na podpatku v lakované verzi a nebo dřeváky na sloupku.

Proč bychom si měli zvolit právě toto řešení? Protože žabka na nízkém podpatku se dokonale kombinuje s každodenními stylizacemi. Je možné si je vzít k džínům i volným halenkám nebo k obleku, který některé z nás musí nosit v práci. Je tedy na první pohled jasné, že jsou tyto boty velice univerzální.

Eva

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *