Večerní hodiny – jaké sandály zvolit?

Večerní hodiny – jaké sandály zvolit?

I když celý den toužíme po tom, aby už nastal večer kdy půjdeme na rande a budeme moci konečně sundat ty nevýhodné boty ve kterých jsme chodili celý den v kanceláři, vůbec nám nevadí že si budeme muset znovu nasadit elegantní sandály na podpatku. Právě naopak se těšíme na ten moment a hledáme řešení, které by zvýraznilo naše přednosti. Jaké boty si tedy vybrat k takové příležitosti? Našli jsme pro vás ty správné a rádi bychom vám o nich něco málo řekli v tomto článku. Doufáme, že vás natolik oslovíme, že budete hledat námi zmíněné druhy obuvi.

Z hadí kůže a nebo pantera – nejnovější trendy, na které nejde zapomenout

Při hledání ideální obuvi na rande nebo společenskou akci je dobré se soustředit na nejnovější trendy. Návrháři zde znovu sázejí na pantera nebo hadí kůži. I když byl ještě do nedávna tento typ obuvi považovaný za kýčovitý, obecně je to absolutní must have každé módní ženy. Jestli chceš oslnit svého muže, vyber si právě takové sandály a slaď s nimi zbytek šatníku a doplňků.

Ve večerních hodinách můžeš jít na maximum a vybrat si sandálky, které budou celé pokryté motivem hadí kůže nebo pantera. Pokud se odvážíš si nasadit takovéto boty i přes den, soustřeď se na jemnějších vzorech, které budou mít pásky nebo podpatek. Díky tomu na sebe nebudeš v práci nebo na nákupech přitahovat tolik pozornosti. Pamatuj si – módní žena musí mít minimálně jeden pár bot, které budou připomínat že bere módu vážně a ví všechno o nejnovějších trendech.

Eva

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *