Sandály na klínu – proč jsou dobré?

Sandály na klínu – proč jsou dobré?

Když přijde léto, tak každá žena touží po botách, ve kterých bude vypadat smyslně. Jestli navíc budou pohodlně, stanou se zcela jistě výběrem číslo jedna do každé stylizace. Existují módní dámské sandály, které splňují všechny tyto ženská očekávání – budou lehké, pohodlné a do toho zvýrazní nohy a štíhlou postavu? Jako první nám do mysli přijdou boty na podpatku nebo jehle. Bohužel ale né každá z nás se shodne na tom, že jsou pohodlné, právě naopak se hodí pouze na několik hodin chození a sezení. A co když v nich musíme strávit celý den? Jak se zcela jistě domyslíte – máme řešení. Sandály na klínu jsou něco, na čem každá žena ocení všechny výše vyjmenované vlastnosti.

Nech se přemluvit k sandálům na klínu

Ženy, kterým záleží na zdůraznění nohou ale zároveň nechtějí chodit na podpatcích by měli zvolit klín. Jak se rychle ukáže, tento typ podpatku zajistí, že páteř bude mít potřebnou podporu a nohy budou vypadat hubenější. Díky tomu dámy vypadají sexy a necítí těžké bolesti nohou a páteře.

Když si vybíráme boty na podpatku, měli bychom klást důraz na materiál, ze kterého je on zhotoven. Nejčastěji se můžeme setkat s korkem, který je vystavený. Cílem tohoto je ukázat, že boty jsou nezvykle lehké díky čemu nemá slov o unavených a bolavých nohách. Jestli ti ale záleží na stylu, vyber si ty sandály, které budou opletené námořnickým provázkem. Budou ještě krásněji vypadat na procházkách po molu nebo po pláži.

Eva

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *