Proč si dámy na léto vybírají baleríny? Je pravda že dámské sandály už vyšli z módy?

Proč si dámy na léto vybírají baleríny? Je pravda že dámské sandály už vyšli z módy?

Když se podíváme na obuv, ve které dámy v letní dny brázdí ulice, mohou si někteří odnést pocit, že elegantní sandály už vyšli z módy. Chceme Vás ale ujistit, že sandálky nadále můžete nosit, o to více když jsou vedra. To, že si ženy vybírají spíše baleríny je jejich vlastní věc. Dnes se zamyslíme nad tím, proč se tomu tak děje a co k tomu můžeme říci.

Proč si vybrat baleríny?

Nedá se ukrýt fakt, že baleríny jsou velice praktickou obuví. Můžeme je pohodlně nosit na jaře, na podzim, ale i létem pokud jsme se o ně dobře starali. Dokonale pasují do spousty stylizací. Kalhoty, prodyšná sukně ale dokonce i kancelářský oblek – zcelajistě ideálně doplní zmíněné návrhy. Je dobré také zmínit, že se prodávají ve spoustě barvách a provedeních, což usnadňuje jejich výběr do jednotlivých kombinací.

Nejde skrýt fakt, že létem se největší populárnosti těší azurové baleríny, ty s vystřihlou patou nebo palcy, nebo ty s námořnickými vzory. Na letní procházky je také možné si zvolit baleríny, které mají výstřihy po stranách. Nejen že dodají celé stylizaci originální charakter, ale také umožní kůži na nohou dýchat. Jestli hledáte model na elegantní večírek, vyberte si ty z kůže v neutrální barvě. Ozdobná přezka zcela jistě dodá botám ještě více elegantního vzhledu.

Eva

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *