Pevně stanovený dress code v práci? Nedělej si s tím hlavu, elegantní sandály zcela jistě zapadnou v kancelářský styl.

Pevně stanovený dress code v práci? Nedělej si s tím hlavu, elegantní sandály zcela jistě zapadnou v kancelářský styl.

Spousta firem a hlavně zahraniční korporace požadují od svých zaměstnanců jasně stanovený styl oblékání. Není na tom nic špatného, protože pracovníci vždy vypadají dobře a elegantně. Když ale nastane léto a úpaly dávají všem zabrat, oblékání se do obleků a plných bot může být velice těžkou výzvou.

Ženy mají teoreticky výhodu, protože si vždy můžou vzít sukénku, která bude vyhovovat požadavkům firmy. Co ale s botami? Musíme vždy volit podpatky, které nám budou způsobovat odřeniny a rychlé otékání nohou? Ukazuje se, že nemusíme. Máme na to způsob, o který bychom se dnes s Vámi chtěli podělit.

Elegantní sandály jako řešení pro jasně stanovený dress code

Nedá se ukrýt, že elegantní vzhled se řídí svými vlastními pravidly. Naštěstí ale návrháři představují ve svých kolekcích módní dámské sandály na podpatku nebo jehle, které dokonale zapadnou do jasně stanoveného dress codu.

Jestli ale nejsi v práci omezena jasně stanoveným oblečením a musíš často stát nebo běhat, je vhodné sáhnout po sandálech s plochou podrážkou, které ti usnadní každodenní pohyb. Je pro tebe důležité dodat svým stylizacím trochu více ženského stylu? Potom je vhodné si vybrat boty na klínu, které tolik nenamáhají nohy, ale zároveň je dokonale zkrášlují a jsou nezvykle pohodlné. Nedá se ukrýt, že takové boty zcela jistě dodají vznešenost a zároveň se v nich budeš cítit skvěle. A právě o to v horké letní dny jde.

Eva

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *