Pantofle s plochou podrážkou, nebo sandálky? Co si vybrat pro slunečné letní dny?

Pantofle s plochou podrážkou, nebo sandálky? Co si vybrat pro slunečné letní dny?

Když je venku horko, každá žena přemýšlí o tom jak se nejlépe obléknout, aby měla jistotu že po opuštění domu bude i nadále vypadat elegantně a sexy. Oblečení v časech největších úpalů tady hraje velkou roli. Každý by se měl cítit dobře. A nejde tady pouze o oblečení, ale také o boty. Jejich správný výběr často způsobuje závratě nejedné slečně. Pokud boty špatně vybereme, budou se nám v létě potit nohy, což způsobí bolestivé odřeniny a nebo puchýře. Je potřeba si na to dávat pečlivý pozor. Jaké tedy vybrat boty – nazouváky nebo módní dámské sandály? Odpověď na tuto otázku hledejte v dnešním článku.

Módní žabky za dobrou cenu

Při hledání ideálního řešení si nejde nevšimnout, že skvělým řešením jsou žabky, které si zamilovali ženy žijící ve skandinávii. Nejsou ale normálním druhem obuvi. Ukazuje se totiž, že si libují v kožených modelech, které jsou doplněné o různé sponky a nebo cvočky. Tyto modely dokonale pasují k doutníčkovým kalhotám a nebo širokým sukním po kolena. Je to skvělé řešení pro vysoké ženy, které chtějí vypadat nebanálně a elegantně.

Podpatky? Proč by ne?

Dámy, které chtějí vypadat nezvykle elegantně mohou směle zvolit sandály na podpatcích. Jaké zvolit? Obecně jsou nejmódnější boty kterých podpatky mají různorodé geometrické tvary. Některé vypadají přímočaře, jiné jako umělecké dílo. Jestli máš ráda extravagantní módu, tyto modely bou pro tebe ideální. Dají se snadno kombinovat s elegantními obleky, džínami, ale také s večeními sukněmi.

Eva

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *