Lodičky kontra elegantní sandály

Lodičky kontra elegantní sandály

Když si vybíráme obuv do práce, je důležité myslet na dress code, který máme zaměstnavatelem stanovený. Může se totiž ukázat, že elegantní sandály nemusí vždy pasovat do místa, ve kterém pracuješ. Proto než se rozhodneš nasadit tohoto typu boty v letní den, zeptej se šéfa jestli to není chyba. Jestli ti dá svolení, je dobré si touto cestou uvolnit nohy od plných bot. Jestliže ti šéf svolení nedá, nezbývá ti nic jiného, než si vzít elegantní prodyšné lodičky, které dovolí noze dýchat. Jaké boty vybrat?

Lodičky na podpatku se vracejí do módy

Když se podíváme na nabídku návrhářů a obchodů s obuví, snadno si odneseme pocit že lodičky na podpatku se vracejí do módy. Ještě nedávno byly vytlačované spoustou jiných polobot ale v současnosti jsou čím dál více znovu oblíbené. Je tomu tak z důvodu, že nízký podpatek tolik neunavuje nohy a vzory navazují na dřívější časy. Nedá se ukrýt, že lodičky jsou velice elegantní. Není tedy nic divného na tom, že je spousta žen vybírá jako kancelářskou obuv. Boty na podpatku jsou skvělou volbou pro dámy, které chtějí ukázat své krásné nohy. Můžeme si je vzít jak k obleku, tak i k sukni a šatům. Jsou to velice univerzální boty.

Pokud chceme ještě více oživit kancelářský vzhled, můžete si zvolit boty se zvířecím potiskem. Hadí kůže nebo jemný panter zajistí, že se staneš divokou, ale zároveň elegantní. Mysli ale na to, aby boty na letní dny byly prodyšné a dýchali. Mohou to být azurové lodičky nebo zhotovené z přírodní kůže. Jenom tehdy si můžeš být jistá, že se tvým nohám nestane nic zlého.

Eva

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *