Léto má svá vlastní pravidla – vyberte si tu správnou obuv

Léto má svá vlastní pravidla – vyberte si tu správnou obuv

Když přijde léto, každá žena chce vypadat krásně. Není tedy nic divného na tom, že už v zimě prohledává různé portály, na kterých hledá informace o tom, co bude módní v nadcházející sezóně. Jediné co se nikdy nemění je to, že by měla vždy mít ve své skříni elegantní sandály, které si bude moci vzít k různým příležitostem. A když už se tedy bavíme o tomto modelu bot – co bychom měli hledat v obchodech? Na tuto otázku se dnes pokusíme odpovědět.

S podpatkem, klínové a nebo ploché – jaké boty si vybrat na léto?

Spousta žen by i mimo to, že chtějí být v létě elegantní ráda vyměnila vysoké podpatky za ploché střevíčky. Není pochyb o tom že když je venku teplo, nohy více otékají. Není tedy od věci dopřát jim trochu toho odpočinku. Dokonale se pro takové situace mohou hodit minimalistické boty, na kterých jsou pásky prakticky neviditelné a nebo sportovní sandály na malém klínu. V takových botách bude každá noha vypadat jako z pohádky.

Letní šatník znamená, že by se každá žena měla zamyslet nad vhodnou obuví. Lehké sukničky se budou dokonale kombinovat s delikátními sandálky, které mají tenké pásky. Celá stylizace bude působit lehkostí díky čemu dají ženě zářivý půvab. Takový typ sandálů se také hodí do kombinace s lněnými obleky a nebo k večerním sukýnkám. Jak je tedy na první pohled jasné, v každé z těchto stylizací může žena vypadat módně a zároveň se cítit svobodně. Nic se nevyrovná pocitu nasazení na nohy nízkých sandálů po celém dni stráveném v podpatcích.

Eva

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *