Jsou žabky na podpatku dobrý nápad pro zralou ženu?

Jsou žabky na podpatku dobrý nápad pro zralou ženu?

Někteří lidé si myslí, že když žena dosáhne 50 let, už jí není nic dovoleno. Měla by se usadit doma a starat se o své vnoučata. Nic nemůže být horší. V současné době zralé ženy žijí svůj život naplno a nikdo nemá právo jim nic zakazovat. S ohledem na tuto skutečnost bychom se rádi spolu s vámi zamysleli nad tím, zda by si dáma nad 50 let měla vždy zvolit elegantní sandály, nebo zda-li může vsadit na trochu extravagance a doplnit stylizaci zajímavými žabkami. Pokud Vás zajímají naše myšlenky, doporučujeme si přečíst tento článek.

Sezónu zasáhly žabky s vysokým podpatkem

Při pohledu na současné trendy lze dojít k závěru, že se nejednalo o módní dámské sandály které byly hitem, ale právě o žabky na vysokém podpatku. Není tedy nic divného na tom, že každá, dokonce i zralá žena volí právě tento typ obuvi. O to víc je důvodem to, že jí může připomínat léta mládí. Dobré je také myslet na to, že žabka na nízké kostce pasuje prakticky do každé stylizace – je možné si je vzít na kávu s kamarádkou, do kanceláře ale také do divadla nebo opery.

Jsou ale i situace, kdy nám zdraví nedovolí nosit boty na vysokém podpatku. Měli bychom tedy rezignovat na žabky? Ukazuje se že ne. U spousty producentů můžeme narazit na elegantní žabky s plochou podrážkou nebo na klínu, které dodají správné opory naší páteři a zároveň budou vypadat elegantně. Pamatujte si že letní počasí nepřeje uzavřeným botám. Je tedy vhodné zvolit zajímavé vzory a modely sandálů i žabek, které budou vypadat skvěle na Vašich nohách a co je nejdůležitější – doplní stylizaci.

Eva

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *